BEZPIECZNY I PRZYJAZNY
SERWIS TWOJEGO BMW.

BMW Service

BEZPIECZENY I PRZYJAZNY
SERWIS TWOJEGO BMW.

Twój Serwis BMW jest zawsze gotowy, by otoczyć profesjonalną opieką serwisową Twoje BMW, a Tobie zapewnić bezpieczną i komfortową obsługę.


Teraz, jeśli tylko zechcesz, możesz zlecić zdalnie przeprowadzenie wszelkich niezbędnych napraw i czynności serwisowych, obejrzeć ich postęp na przysłanym filmie oraz zdecydować o zakresie i kosztach prac.


Odkryj nowy, bezpieczny poziom usług serwisowych.


BMW Service
BMW Service

USŁUGA DOOR TO DOOR.

Serwis Twojego BMW bez wychodzenia z domu.

Zapewnij sobie optymalny komfort. Odbierzemy Twoje BMW z wybranego przez Ciebie miejsca i przewieziemy na wizytę serwisową, gdzie zajmie się nim zespół specjalistów. Po wykonaniu wszystkich czynności serwisowych odstawimy samochód pod wskazany adres. Zapytaj nas o szczegóły.

Profesjonalnie, komfortowo, niezawodnie.

BMW Video Serwis.

Wszystko masz pod kontrolą.

W trakcie wizyty serwisowej otrzymasz wiadomość sms lub e-mail z filmem, na którym serwisant wyjaśni i przekaże co wymaga naprawy. Sam zdecydujesz o zakresie napraw i zaakceptujesz kosztorys.

Zarządzasz przebiegiem wizyty serwisowej z poziomu smartfona a płatności możesz dokonać przez internet.

BMW Service

Czysta radość.

Twoje poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze. Nawet jeśli zostawiasz swoje BMW w serwisie osobiście, zrobisz to przy pomocy specjalnie przygotowanego, zdezynfekowanego drop boxa, który pozwoli na przekazanie kluczyków bez kontaktu z innymi osobami. Po wizycie serwisowej odbierasz samochód czysty i dokładnie zdezynfekowany.

Serwis, który troszczy się o Ciebie i Twoje BMW.

BMW Service
BMW Service

Umów wygodnie wizytę serwisową on-line.

Przypominamy, że wizytę serwisową możesz również umówić on-line przez aplikację BMW Connected lub stronę internetową Twojego Serwisu BMW. Dzięki temu zyskasz niczym nieskrępowaną wolność i jeszcze większą wygodę.

Informacja o udogodnieniach w zakresie gwarancji oraz ważności pakietów BRI/BSI.


Mając na celu bezpieczeństwo i troskę o naszych Klientów w obecnej sytuacji epidemiologicznej, przy jednoczesnym dotrzymaniu warunków handlowych dotyczących gwarancji oraz pakietów serwisowych i naprawczych, zdecydowaliśmy wprowadzić poniższe udogodnienie:

We wszystkich samochodach, w których gwarancja nowego samochodu / ważność pakietu BRI skończyły się po 16 marca 2020, będzie możliwość późniejszego bezpłatnego wykonania i rozliczenia tych usług, w terminie do 31 maja 2020. W wypadku pakietu BRI przebieg 200 000 km nie może zostać przekroczony.

W przypadku pakietów BSI, powyższa możliwość dotyczy jedynie przedłużenia okresu ważności pakietu. Przebieg 100 000 km nie może zostać przekroczony.

Przykładowe sytuacje.

SERVICE BMW - POPROŚ O KONTAKT.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Sikora AC Lubin Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.

Tytuł projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”

Beneficjent: Dex Premium sp. z o.o.

Dofinansowanie projektu z UE: 83 825,73 zł


Dex Premium Sp. z o.o. w ramach projektu „Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020” otrzymała dotację w wysokości 83 825,73 zł na realizację projektu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.