MODELE ELEKTRYCZNE BMW
W LEASINGU 101%.

MODELE ELEKTRYCZNE BMW W LEASINGU 101%

PEŁNA GAMA MODELI ELEKTRYCZNYCH BMW.

Teraz w promocyjnym Leasingu 101%.*

Przedstawiamy pełną gamę modeli elektrycznych BMW, dostępnych w ramach atrakcyjnej oferty BMW Leasing 101% oraz korzystnych ratach BMW Comfort Lease. Nasza oferta obejmuje wszystkie modele elektryczne, począwszy od sportowego i dynamicznego BMW i4, przez wyjątkowe modele iX, aż po luksusową limuzynę BMW i7. Z pewnością znajdziesz tutaj model, który spełni Twoje najbardziej wyszukane oczekiwania.

Elektryczne modele BMW dostępne z dofinansowaniem do 27 000 pln w progamie „Mój elektryk”.
BMW iX xDrive40
BMW iX1 eDrive20
BMW iX1 eDrive30
BMW i4 eDrive35
BMW i5 eDrive40

BMW iX xDrive40 edycja sport.
Już od 1850 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 435 km
 • Szybkie ładowanie:
  00:08 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1850 PLN netto/mies.
 • BMW Leasing:
  101%
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX xDrive40 za 321 555 zł brutto. Opłata wstępna 23%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

BMW iX1 xDrive20.
Już od 1600 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 430 km
 • Szybkie ładowanie:
  00:08 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1600 PLN netto/mies.
 • BMW Leasing:
  101%
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX1 eDrive20 za 220 000 zł brutto. Opłata wstępna 20%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

BMW iX1 xDrive30.
Już od 1900 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 439 km
 • Szybkie ładowanie:
  00:08 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 1900 PLN netto/mies.
 • BMW Leasing:
  101%
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX1 xDrive30 za 260 000 zł brutto. Opłata wstępna 21%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

i4 Gran Coupé eDrive35.
Już od 2600 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 478 km
 • Szybkie ładowanie:
  00:04 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 2600 PLN netto/mies
 • BMW Leasing:
  101%
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i4 Gran Coupé eDrive35 za 297 700 zł brutto. Opłata wstępna 21%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

BMW i5 eDrive40.
Już od 2800 PLN netto/mies.

 • Ładowanie Ionity:
  Rok bez opłat
 • Zasięg elektryczny WLTP:
  do 582 km
 • Szybkie ładowanie:
  00:05 h
 • Rata BMW Comfort Lease:
  już od 2800 PLN netto/mies.
 • BMW Leasing:
  101%
Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i5 eDrive40 za 345 000 zł brutto. Opłata wstępna 21%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH BMW.

Nasze samochody elektryczne oferują praktyczną i zrównoważoną mobilność na co dzień. Przyjazna dla klimatu, wygodna, ekonomiczna: dowiedz się o radości z elektrycznej jazdy, która pasuje do Twojego stylu życia.

 Karta BMW Charging.

Karta BMW Charging.

Zaopatrz się w kartę BMW Charging i uzyskaj dostęp do ponad 530.000 ładowarek na terenie całej Europy. Dodatkowo, otrzymasz 1 rok abonamentu IONITY Plus za darmo.
Twoja domowa „stacja paliw”.

Twoja domowa „stacja paliw”.

Skorzystaj z oferty montażu domowej ładowarki BMW Wallbox. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, proponując atrakcyjne ceny.
Korzyści z posiadania.

Korzyści z posiadania.

Jako użytkownik samochodu elektrycznego, masz możliwość darmowego parkowania oraz korzystania z buspasów.

WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O ŁADOWANIU SWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.


TECHNOLOGIA NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO.


Szybkie przyspieszenie.

Szybkie przyspieszenie.

 • Silnik elektryczny natychmiast oddaje swoją pełną moc.
 • Maksymalny moment obrotowy od pierwszego obrotu.
 • Bez zmiany biegów aż do prędkości maksymalnej.

Bezpieczne prowadzenie dzięki niskiemu środkowi ciężkości.

Bezpieczne prowadzenie dzięki niskiemu środkowi ciężkości.

 • Silnik i akumulator umieszczone są w podłodze pojazdu.
 • Mniejsza tendencja do przechyłów bocznych.
 • Przez to lepsze trzymanie się drogi i bardziej sportowe wrażenia z jazdy.

Możliwość dostosowania dźwięku pojazdu.

Możliwość dostosowania dźwięku pojazdu.

 • BMW IconicSounds Electric specjalnie skomponowane przez Hansa Zimmera.
 • Dźwięk dostosowuje się do Twojego stylu jazdy.
 • Różne tryby: sportowy, wydajny i spersonalizowany.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

JAZDA PRÓBNA WYBRANYM MODELEM BMW.

Chcesz się przekonać, jak jakie wrażenia z jazdy oferuje Twój wymarzony model elektryczny? Umów się na jazdę próbną online w dogodnym dla Ciebie terminie. Partner BMW skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji.

FAQ: SAMOCHODY ELEKTRYCZNE BMW.

 • Samochód w pełni elektryczny (BEV, Battery Electric Vehicle) jeździ wyłącznie na prąd. Nie ma więc silnika spalinowego, który go napędza. Prąd ten magazynowany jest w specjalnym akumulatorze. Jego pojemność decyduje o zasięgu samochodu elektrycznego, czyli dystansie, jaki może on pokonać na jednym ładowaniu. Samochody czysto elektryczne są idealne dla użytkowników, którzy mają możliwość ładowania akumulatora pojazdu w miejscu pracy i/lub w domu. Intensywnie rozbudowywana jest również publiczna infrastruktura do ładowania. Na obszarach aglomeracyjnych oraz wzdłuż autostrad wciąż powstają nowe stacje ładowania. Obejmuje ona również wiele stacji ładowania o wysokiej mocy, np. w Europie naszego partnera IONITY, umożliwiających bardzo szybkie ładowanie podczas przerw w podróży. Dlatego nawet podróże na długich dystansach będą w przyszłości coraz łatwiejsze.
 • Samochód elektryczny oferuje zupełnie nowe, pełne emocji doznania z jazdy. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu już w chwili startu i nieprzerwanemu przyspieszeniu możesz cieszyć się fascynującą elektryczną dynamiką. A praktycznie bezgłośny silnik elektryczny zapewnia przy tym nowe, komfortowe wrażenia z jazdy. Oprócz tego samochód BEV podczas jazdy nie emituje żadnych zanieczyszczeń (mówi się też, że jest lokalnie bezemisyjny) i chroni środowisko. Kolejną zaletą pojazdów w pełni elektrycznych jest najwyższy poziom korzyści w różnych krajach w formie dofinansowania i ulg podatkowych.
 • Istotnym czynnikiem zewnętrznym wpływającym na moc i pojemność akumulatora jest temperatura. Prawdopodobnie znasz to z baterii telefonu komórkowego: jej wydajność spada w niskich i wysokich temperaturach. W samochodzie jest podobnie, ale wpływ temperatury jest minimalizowany przez optymalne strategie pracy.

  Co więcej, pojemność akumulatora pozwala określić możliwy zasięg. Oprócz temperatury wpływ na zasięg mają czynniki powodujące zużycie energii, takie jak klimatyzacja, obciążenie pojazdu i Twój styl jazdy.

  W przypadku konieczności doładowania akumulatorów w trasie Twoje elektryczne BMW od momentu określenia celu do punktu ładowania prądem stałym(1) będzie przygotowywać optymalną temperaturę. Oznacza to, że do osiągnięcia celu akumulator wysokonapięciowy zostanie doprowadzony do optymalnej temperatury roboczej. Umożliwi to zwiększenie mocy i skrócenie czasu ładowania.

  (1) Dotyczy tylko samochodów elektrycznych BMW.

 • W przypadku dłuższego parkowania pojazdu, np. na czas urlopu, istnieją różne czynniki mające pozytywny wpływ na żywotność akumulatora: należy w miarę możliwości utrzymywać stan naładowania w zakresie od 30 do 50% i parkować samochód latem w chłodnym miejscu lub w cieniu, a zimą w garażu. Ponadto podczas dłuższych przestojów samochód nie powinien być podłączony do sieci.

FAQ: LEASING I FINANSOWANIE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH.

ZAPYTAJ O OFERTĘ LEASING 101%.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Sikora AC Lubin Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

BMW i5 eDrive40:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 18,9–15,9
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 497–582
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX1 xDrive20[3]:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 15,8
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 430–474
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX1 xDrive30[3]:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 18,1–16,9
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 417–439
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i7 xDrive60:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 19,6–18,4
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 591–625
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX xDrive50:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 21,2–19,5
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 590–633
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX xDrive40:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 21,3–19,4
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 404–435
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX M60:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 24,7–21,9
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 501–564
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i4 M50:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 22,5–18,1
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 414–519
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i4 eDrive40:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 19,1–16,1
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 491–589
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW i4 eDrive35:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 18,7–15,8
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 406–483
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

BMW iX3:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany)[2]: 18,9–18,5
Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany)[1][2]: 453–461
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany)[2]: 0

Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 101% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 10%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 101% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

Tytuł projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”

Beneficjent: Dex Premium sp. z o.o.

Dofinansowanie projektu z UE: 83 825,73 zł


Dex Premium Sp. z o.o. w ramach projektu „Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020” otrzymała dotację w wysokości 83 825,73 zł na realizację projektu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.