Poznaj najkorzystniejsze oferty na modele BMW w salonie BMW Sikora Lubin.

Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ!

Podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie nowego samochodu to nie łatwe zadanie. Wiele propozycji, ofert i konfiguracji. Znamy to i na podstawie naszych codziennych doświadczeń, wiemy z czym boryka się każdy z naszych klientów. 

Naszym celem jest spełnienie wszystkich Waszych oczekiwań i dostarczenie rozwiązań odpowiadających Waszym potrzebom. Dlatego zanim złożysz swój podpis na zamówieniu, sprawdż ofertę naszego salonu. Odwiedź BMW Sikora w Lubinie, porównaj naszą ofertę z innymi i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Szukasz w BMW mocy, wysokich osiągów i emocji z jazdy, czy rodzinnego SUV-a, w którym komfortowo spędzicie wszystkie podróże? A może potrzebujesz samochodu, który oferuje ekologiczne rozwiązania? Wszystko czego oczekujesz od swojego nowego auta znajdziesz w BMW Sikora.

Wybierz najkorzystniejszą ofertę i zyskaj jeszcze więcej z BMW Sikora Lubin.

Porozmawiajmy o Twoim nowym BMW.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Sikora AC Lubin Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.

Tytuł projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”

Beneficjent: Dex Premium sp. z o.o.

Dofinansowanie projektu z UE: 83 825,73 zł


Dex Premium Sp. z o.o. w ramach projektu „Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020” otrzymała dotację w wysokości 83 825,73 zł na realizację projektu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.